Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Přes dárcovské terminály DONEA se vybraly statisíce korun

Brno, 17. ledna 2024

Společnost Betrian oznamuje úspěchy za rok 2023, kdy ve spolupráci se sponzorem  vyvinula pro společnost JK Trust dárcovské terminály DONEA. Jen za posledních několik dní uplynulého roku se vybralo přes sto tisíc korun, celkově pak výrazně více, než se čekalo.

Dárcovské terminály DONEA představují moderní, rychlý a pohodlný způsob pro svět, kde stále méně lidí nosí hotovost. Darovat lze jednoduchým „pípnutím“ platební kartou nebo třeba mobilním telefonem či hodinkami.

Výsledkem dvouletého testování různých technologií a vlastního vývoje je přehledný jednoduchý displej opravdu pro každého, který na rozdíl od komplikovaných platebních terminálů, vyžadujících odbornou obsluhu např. vrchního v restauraci, umožní platit jednoduše i babičkám, které již dnes bez problémů využívají platební karty. Na začátku října 2023 byla v Kostele sv. Jakuba v Brně nasazena testovací verze dárcovského terminálu, během podzimu jsme dokončili poslední úpravy a v prosinci jsme do ostrého provozu dodali 7 zařízení,“ říká projektový manažer společnosti Betrian Martin Smejkal.

„Platby zajišťujeme se světovou jedničkou Global Payments, což přináší nejen  zjednodušení plateb, ale i vyšší míru zabezpečení,“ dodává Smejkal. 

Na rok 2024 připravujeme mobilní aplikaci, která umožní reálně využívat QR kódy inovativním způsobem. Zvýší se transparentnost hospodaření s příspěvky, možnost automatických daňových potvrzení dárcům. Jednoduchá aplikace může významně zvýšit důvěru dárců. Věříme, že bude přínosem pro neziskové organizace i farnosti.

Betrian Group

Betrian Group se kromě vývoje hardwaru, softwaru a digitalizace procesů od roku 2018 zaměřuje na drážní oblast. Vyvíjí technologie autonomního řízení vlaků, systém proti srážkám vlaků RCAS* a chytré asistenty pro bezpečnější jízdu vlaků. Svými inovacemi plánuje v budoucnu přispět k modernizaci evropského zabezpečení ETCS.

*RCAS (Rail Collision Avoidance System)

www.betriangroup.cz
www.navsuite.cz

Více informací poskytne

Petr Sec
e-mail: petr.sec@betrian.cz
tel. +420 721 866 000

Sledujte naše novinky na Twitteru:  www.twitter.com/a_betrian