Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Co, proč a jak děláme

O NÁS

Betrain-main-img

Proč pracovat s námi a naše klíčové kompetence

Náš 35členný tým pro Vás zajistí

 • Vývoj software i hardware včetně funkčního prototypu
 • Agilní práci ve 14denních sprintech
 • Žádný vendor lock-in (kód patří Vám)
 • Transparentní projekt (vždy vidíte odpracované hodiny)

Výsledkem je efektivní systém, fungující prototyp a ušetřený čas a náklady.

Software, aplikace a fyzické produkty

 • Byznys analýzy
 • HW / SW design
 • IoT zařízení
 • Prototypování
 • Uživatelské testování
 • Vývoj SW na míru
 • Pomoc s certifikací HW
 • Zlepšování procesů
 • Digitalizace
 • Rychlost

Proč děláme to, co skutečně děláme

Chceme pro klienty dělat skvělé projekty a zároveň jim být partnerem. Chceme, aby náš vztah se zákazníkem byl transparentní – žádné svazující podmínky, průhledné financování i odpracované hodiny. Vlastnictví finálního kódu i produktu je vždy zákazníka.

Nedá nám spát možnost rozvinout prvotní nápad ve fungující zařízení, a to jak hardwarově, tak softwarově. Budete tak mít v ruce efektivní řešení a prototyp, se kterým můžete přijít do fabriky (nebo do banky pro financování).

Naše největší přidaná hodnota je synergie mezi byznys nápadem, uživatelskou přívětivostí, efektivním programem a funkčním hardwarem.

Proč - jak - co

Jak pracujeme

1. Přijďte k nám s nápadem

Víme, že popis zákazníka může být jen špička ledovce, proto osobně získáme komplexní obraz o tématice. Toto know how postaví základ pro umožnení dalšího rozvoje. Analýzou Vašeho nápadu, nebo požazavku, Vám mimo jiné dodáme návrh řešení, případně i návrh prototypu zařízení, které Vás posune tam, kde chcete být. V analýze zohledníme Vaše firemní požazavky, strategii, normy a směrování.

Byznys analýza

2. Nápad ověříme z pohledu product-market fit i technologie

Přinášíme Vám letité zkušenosti v konzultacích, analýze, návrhu vývoje až po realizaci a implementaci hotových softwarových i hardwarových výrobků. Primární pro nás je individuální přístup k problému, návrh nejefektivnějšího zpracování nejen krátkodobě, ale i s ohledem na údržbu a následný rozvoj každého projektu léta po uvedení do života.

3. Design SW a HW, UX/UI, prototyp

Umíme připravit a navrhnout software, který bude uživatelsky přívětivý a bude se lehce ovládat. Hardware přizpůsobíme požadavkům řešení, tak aby splňoval vize a potřeby od prototypu až pro uvedení na trh.

Design HW, SW

4. Agilní vývoj

Razíme politiku NO vendor lock-in, takže kód patří Vám. Plánujeme a vyvýjíme transparentně v 14denních cyklech. Díky tomu máte přehled o tom kolik času a na čem trávíme a víte za co platíte. Pokud nesměřujeme cestou Vaší vize, můžete po kterékoli iteraci spolupráci ukončit.

Klíčoví lidé Betrian Group

Miroslav Talášek

Miroslav Talášek

HW/SW leader

Jakub Štok

Jakub Štok

Vedoucí SW vývoje

David Makovský

David Makovský

Hlavní SW inženýr

Petr Sec

Petr Sec

Produktový manažer

Největším bohatstvím firmy jsou lidé. Jen spokojení lidé, kteří si věří, odvádějí tu nejlepší práci. Mít stejné poslání určitě pomáhá, ale musí to fungovat i lidsky. V týmu, i mezi námi a Vámi – klientem. Samozřejmě chceme ty nejlepší experty, ale zároveň chceme vedle sebe lidi, se kterými se nám dobře dělá a ze kterých se časem stávají přátelé. Není to jen o vydělávání peněz, ale i o tom, jaký pozitivní dopad máme na své okolí. Ať už jsou to vztahy, příroda nebo zlepšení světa.

Jak jsme vznikli

2013

V roce 2013 vznikla společnost Betrian s.r.o. se zaměřením na návrhy procesního řízení a tvorbu obchodních strategií.

2018

Od roku 2018 se věnovala zejména projektům se zaměřením na vývoj softwaru a hardwaru.

2021

V roce 2021 přenechala svůj název nově vzniklé Betrian a.s. a dále vystupuje pod názvem Avilio Consulting s.r.o.. Spolčnost Betrian a.s. nadále sdružuje odborníky se stejnou filozofií podnikání ve vývoji špičkových technologií. V tomto roce rovněž založila speciálně zaměřenou organizaci Be Train a.s., která vyvíjí moderní technologie pro zvýšení bezpečnosti železniční dopravy.