Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Tisková zpráva

Vlaková navigace míří do lokomotiv slovenské společnosti LOKORAIL, a.s.

V Brně, 20. 2. 2024

LOKORAIL, a.s.

Vlakovou navigaci NavTrain budou používat strojvedoucí ze Slovenska, společnost LOKORAIL, a.s. jimi vybaví své lokomotivy. Dopravce, který se zabývá nákladní dopravou a také provozováním železničních vleček, působí od roku 2018 i na tratích v České republice.

LOKORAIL

„Přes naši spřátelenou společnost v České republice jsme se dostali k firmě Betrian a její vlakové navigaci NavTrain. Byli jsme velmi mile překvapeni termíny a rychlostí celého procesu implementace nové technologie do našich zařízení,“ říká generální ředitel LOKORAIL, a.s. Ing. David Kostelník. 

LOKORAIL, a.s. provozuje elektrické a dieselové lokomotivy a od roku 2019 lokomotivy Siemens Vectron MS.

„Naše navigační řešení bylo navrženo s důrazem na potřeby moderních železničních dopravců a jsme přesvědčeni, že přispěje k dosažení strategických cílů a vyšší bezpečnosti. Průběh byl nesmírně hladký a rychlý, což svědčí o skvělé spolupráci mezi našimi týmy,“ říká Petr Sec ze společnosti Betrian.

Spolupráce se slovenským dopravcem představuje další úspěšnou expanzi produktů společnosti Betrian Group na nové zahraniční trhy.

Betrian Group

Betrian Group se kromě vývoje hardwaru, softwaru a digitalizace procesů od roku 2018 zaměřuje na drážní oblast. Vyvíjí technologie autonomního řízení vlaků, systém proti srážkám vlaků RCAS* a chytré asistenty pro bezpečnější jízdu vlaků. Svými inovacemi plánuje v budoucnu přispět k modernizaci evropského zabezpečení ETCS.

*RCAS (Rail Collision Avoidance System)

www.betriangroup.cz
www.navsuite.cz

Více informací poskytne

Petr Sec
e-mail: petr.sec@betrian.cz
tel. +420 721 866 000

Sledujte naše novinky na Twitteru:  www.twitter.com/a_betrian