Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Soutěž myEUspace

Stali jsme se finalisty soutěže EUSPA

Červen 2022

Navcom X

V červnu 2022 se v Praze konala akce, kterou jsme si nemohli nechat ujít – vyhlášení výsledků soutěže myEUspace, které jsme se zúčastnili s produktem NavCom X.

Cílem soutěže bylo podpořit vývoj inovativních komerčních řešení – jako jsou mobilní aplikace nebo hardwarová řešení – která využívají vesmírná data EU z programů Galileo a/nebo Copernicus. Do soutěže se zapojilo 233 týmů z celé Evropy. Soutěžilo se v 6ti kategoriích.

NavCom X se umístil na skvělém druhém místě v kategorii – Move Me Smart.

Díky této akci jsme se setkali s dalšími evropskými start-upy, scale-upy, MSP, podnikateli, inovátory nebo investory. Děkujeme EUSPA za tuto příležitost a těšíme se na další spolupráci.

Vítězům gratulujeme!

EUSPA

Více informací o soutěži

Co je NavCom X?

NavCom X je produkt z řady NavSuite, využívající moderní technologie k vysoce presné lokalizaci pohybujícího se objektu, aktuálné jsme zaměření na drážní prostředí. Testy prototypu uvnitř kabiny lokomotivy za pokoveným sklem dosahují přesnosti do 20 cm a díky tomu dokáže určit přesnou pojízdnou kolej. O tento systém projevil zájem zákazník, který nám pomáhá s vyjasnením potřeb na straně železnic. K produktu Navcom X dodáváme webovou aplikaci pro zákazníka, tak aby dokázal podle unikátního sériového čísla zjistit, kde se jeho vlak pohybuje.

Více informací poskytne

Petr Sec
e-mail: petr.sec@betrian.cz
tel. +420 721 866 000

Sledujte naše novinky na Twitteru:  www.twitter.com/a_betrian