Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Archives: Portfolios

Přes dárcovské terminály DONEA se vybraly statisíce korun

Produkty skupiny Betrian nacházejí uplatnění nejen u klasických železničních dopravců, jakými jsou ČD Cargo či METRANS Rail. Nově se aplikacemi NavTrain a NavSim vybavila i stavební společnost Subterra, která provádí modernizace železničních tratí v Česku i zahraničí.

Produkty Betrian Group na vlacích BF Logistics

Přibývá železničních dopravců, kteří používají vlakovou navigaci a simulátor od skupiny Betrian Group. Aktuálně se připojuje společnost BF Logistics, která se zabývá nákladní dopravou a také provozováním železničních vleček.

NavTrain do celé Evropy. Na lokomotivách METRANS Rail

Po ČD Cargo začal vlakovou navigaci NavTrain od skupiny Betrian používat další z významných dopravců – METRANS Rail, jehož vlaky přepravují kontejnery a další náklad z evropských přístavů do terminálů v Česku, Německu, Polsku, Slovensko, Rakousku i Maďarsku. Je také držitelem licence pro osobní železniční dopravu.

Pod satelitem bez nehod

Bezpečné jízdě většiny nákladních vlaků u nás pomáhá vlaková navigace NavTrain. Není to zdaleka poslední produkt, s nímž přichází BETRIAN Group, ujišťuje produktový manažer PETR SEC.